Bhutan

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Bhutan

Īpašums Butānā

Butāna ir budistu karaliste Himalaju austrumos un ir slavena ar saviem klosteriem, cietokšņiem (vai dzongiem) un iespaidīgajiem skatiem, sākot no subtropu līdzenumiem un beidzot ar stāviem kalniem un to ielejām. Himalaju virsotnes, piemēram, Jomolhari, kuru augstums ir 7326 m, ir populārs galamērķis trekinga cienītājiem. Paro Taktsang klosteris, kas pazīstams arī kā Tīģera Taņa, ir uzbūvēts Pāros ielejas meža pārkare kalna malā.

Butāna ziemeļos robežojas ar Tibetu (Ķīna) un dienvidos ar Indiju.

Timpu ir galvaspilsēta un visvairāk apdzīvotā Butāna pilsēta, rajona galvaspilsēta, kurai tā piešķir savu vārdu. Tas atrodas valsts centrālajā rietumu daļā. Pilsēta ir uzcelta ziemeļu-dienvidu virzienā ielejas rietumu daļā, ko veido Raidāk, un tā ir trešā galvaspilsēta pasaulē pēc augstuma.

Timfū un vēl dažās lielākajās Butānas pilsētās ir nomātu māju trūkums, kā arī trūkst pārdošanā esošo īpašumu Butānā. Tas ir saistīts ar pieaugošo nodarbinātības pieejamību un bija redzams, ka cilvēki no 20 Dzongkhaks migrē uz tādām vietām kā Timpu, Pheuntsholing, Gelephu utt.

Pirmkārt, Thimphu pilsētā nav viegli atrast īres izmitināšanu. Izredzes ir labākas tādās teritorijās kā Babesa (dienvidi), Taba (ziemeļi) un citās pierobežas zonās.

Ja jūs interesē Butānā pārdodamais īpašums, tas varētu būt piemērots brīdis tāda pirkšanai, jo Butānā viesmīlības nozare uzplaukst, it īpaši galvenajās atrakcijās, piemēram, Tīģera ligzdā, skaistajā Dzongā, mežonīgā skatā uz krāšņajām ielejām un to tuvumā. ārpus kursa, jo tā ir viegli pieejama.

 

Ja vēlaties iegādāties īpašumu, kas tiek pārdots Butānā, Paro ir labākā pilsēta, kurā dzīvot, jo daudz dažādu iemeslu dēļ: pieeja Starptautiskajai lidostai, daudz kvalitatīvu viesnīcu un restorānu pilsētā un tās apkārtnē, tuvāk Thimphu, masīva attīstība tūrismam un saistītām nozarēm, kā arī uzņēmējdarbības uzplaukums maza mēroga / māju pārvaldīšanai un pašpietiekamam biznesam.

Tātad, ja vēlaties pārcelties un iegādāties īpašumu Butānā, tagad ir īstais laiks.

  •  
    Pārcelšanās uz Butānu. Izsūtīti un dzīvo Butānā.

      Turpinot analizēt visieteicamākās pasaules valstis, kurās ir iespējams pārdalīt kopējo rāmumu un vieglumu, mēs burtiski burtiski apbuvām ar šāda veida unikālo realitāti. Budistu karaliste, kas atrodas Himalaju austrumu daļā, visā pasaulē ir slavena ar tādu iespaidīgu pagātnes zīmju kā kloste ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 4913

PARDOŠANA 3 guļamistabas, Bhutan, Thimphu, Thimphu, center

88,000.00EUR
PARDOŠANA
3 guļamistabas

166 m²
Māja tiek pārdota pilnībā mēbelēta, ieskaitot baltas preces, aizkari, atpūtas un guļamistabas mēbeles. Īpašumam ir krāsota apdare un būvniecība tika p...
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB